[X] Hirdetés

Sajtos Sándor polgármester beszámolt arról, hogy az önkormányzat a tervei között szereplő tűzoltóőrs és mentőállomás mellett szeretne egy egészségügyi központot is létrehozni, amely az egyik pontja lenne Tahi településrészen az állam által előírt kötelező orvosi ellátásnak. A tervek szerint a szentendrei egészségház kihelyezett szolgáltatásai mellett, körzeti orvosi rendelő és magánpraxisok is helyet kapnának az intézményben. Az engedélyes terveket várhatóan hó végén nyújtják be, amelyek birtokában azonnal tud indulni a település egy esetlegesen erre a célra kiírt pályázaton.
