[X] Hirdetés

Nádasdy-Csontos Elek polgármester javaslatára a képviselő-testület 3 igen és 2 nem szavazattal külsős alpolgármesterré választotta Molnár Csabát, aki korábban három cikluson keresztül vezette a települést. A döntés azért különleges és meglepő, mivel 2014 októberében Nádasdy-Csontos Eleket 2/3-os többséggel választották meg a kisorosziak Molnár Csabával szemben, aki a választást követően több alkalommal levélben és szóban, a nyilvánosság előtt is élesen kritizálta a jelenlegi polgármestert és az önkormányzat működését.
