[X] Hirdetés


Október hetedikén újra megnyitotta kapuit a visegrádi Duna mozi. A filmszínház történtetét Mikesy Tamás, a mozit üzemeltető Mátyás Király Művelődési Ház igazgatója mondta el. A visegrádi mozi 1971-ben nyílt meg, és a rendszerváltásig a Pest Megyei Moziüzemi Vállalat üzemeltette. Néhány év szünet után, 1993-ban az épület az önkormányzat tulajdonába került.
