[X] Hirdetés

Agyagba lehelt lélek címmel nyílt meg Gecző Anna keramikus kiállítása Visegrádon.
Sintár Virág furulyajátéka köszöntötte a tárlat vendégeit a Mátyás Király Művelődési Házban. A kiállítást Dobó Istvánné óvodavezető nyitotta meg. Bemutatta az egybegyűlteknek a művészt, akinek Visegrádhoz testvére, Tóth Ferencné, Manyika néni révén van kötődése.
