[X] Hirdetés
Felülvizsgálták tavaly az állami központi hivatalok és háttérintézményeik tevékenységét – tájékoztat a Pest Megye Lapja. Ennek eredményeként átszervezéseket végeztek, így több központi intézményi feladat a megyei kormányhivatalok és az ágazati minisztériumokhoz került, számos ügyviteli dolgot megyei helyett a járási szinten végeznek el.
