[X] Hirdetés

Jótékonysági koncertre várták a közönséget Dunabogdányban a katolikus templomba. A múlt évben induló, a templomi orgona felújítását támogató koncertsorozat idei első alkalmán, Hámori Angelika zongoraművész és lánya, Csőke Flóra csellista működött közre. A két művész egy németországi, baden – württembergi koncertkörútjának anyagából válogatott össze műsort a dunabogdányi hangversenyre, Johannes Brahmes, Antonín Dvorzak, valamint Edvard Grieg műveiből.
