[X] Hirdetés

Tahitótfaluban 10 órára a református templomba ünnepi istentiszteletre, 11 órára pedig a katolikus templomba szentmisére várták a híveket augusztus 20-án. A településen ez a nap a Szent István Király Plébánia búcsúja is, az alkalomból Dr. Harmai Gábor teológiai tanár és esztergomi plébános celebrálta a szertartást.
