[X] Hirdetés


Advent utolsó hétvégéjén is megtelt emberekkel Zebegény főtere. A falu karácsonyfája előtt felállított asztalokon, most a forralt boron és meleg teán kívül süteményekkel is fogadták az ünnepi alkalomra érkezőket. A diós és mákos bejgli mellett, zserbóval, lekváros linzerrel és sajtos pogácsával készültek a háziasszonyok. A kivilágított teret karácsonyi zene töltötte be, miközben gyülekeztek a helyiek.
