[X] Hirdetés

Egy nyitva hagyott gépjárműből tulajdonítottak el értékeket Visegrádon-tájékoztatott Benzsay Csaba. A visegrádi rendőrőrs parancsnoka azt kéri, hogy minden esetben zárjuk be az autónkat és ne hagyjunk abban értékeket. A közlekedésben részt vevők figyelmét a téli gumira való átállásra hívta fel az őrsparancsnok.
