[X] Hirdetés

Szotyori-Nagy Gábor orgonaművész és Molnár Enikő hegedűművész adott koncertet az Advent Tahitótfalun rendezvénysorozat keretében a Szent István Plébániatemplomban. Bár a művészpáros már többször zenélt együtt, duójuk most kimondottan az adventi rendezvényre állt össze. Molnár Enikő jelenleg a szombathelyi Savaria Szimfonikus Zenekar tagja, míg Szotyori-Nagy Gábor a Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia orgonaművésze.
